vererõhk 05.11.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere tegelen tõstespordiga. Vererõhk kõrge. Umbes 30 üle normi. Olen rakendanud üldiseid taastumisprotsesse, kuid ei saa ikka päris korda. Kas on apteegis saada mõnda käsimüügi ravimit või on kõik retseptiga. Kui siis millised??

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Ei soovita tegeleda raskejõustikuga vaid pöörduda kiiresti arsti poole. Käsimüügis vererõhualandajaid ei ole.
Kõrge vererõgk, eriti veel koos raskejõustikuga, võib anda väga dramaatilise tulemuse.

Kalle Kurvits