Viinamarja seemne ekstrakt 02.11.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Miks on Eestis saadaval vaid viinamarja seemne õli aga mitte viinamarja seemne ekstrakt? Tegemist on ju väga hea loodusliku toidulisandiga, millest saab olulisi antioksüdante ja millel on väga häid toimeid tervele organismile. Kas on see vaid turundusstrateegia või ei väärtusta Eesti farmakoloogid seda toidulisandit?

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Ei tea.
Ilm suur ja lai ja mida imet veel kusagil leidub, miks pole ometi meil, tõepoolest?

Kalle Kurvits