cesradystoni saadavus 28.10.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

tere, miks ei ole cesradystoni nii pikka aega enam Tallinnas müügil olnud? palun ärge öelge, et "ajutiselt", niisuguse vastuse sain ka pool aastat tagasi.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

See on täiesti planeeritud katkestus, kuna tootja vahetab selle välja uue ja tõhusama Cesradystoni vastu. Senine sisaldas 200mg naistepunaekstrakti, uus sisaldab 425mg, on ravimiametis registreeritud kui ravimisarnane ja omab kehtiva müügiloa.
Hetkel puudub info selle müügilesaabumise aja kohta, aga loodame varsti.
Seni püüdke leida seda "vana" mõnest apteegist www.raviminfo.ee kaudu otsides. Hetkel veel leiab.

Kalle Kurvits