antibiootikum nimega klacid 250 mg 17.10.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere
kuna peame koos mehega seda võtma 10 päeva, siis mind huvitab, kui mees tarbib selle aja jooksul alkoholi, mis siis saab?
Olen läbi lugenud patsiendi infolehe ja otsinud lisa internetist, aga kuskil ei ole öeldud, et alkoholi tarvitada ei või?
Palun kommenteerige, kas siis ravim säilitab oma toimeaine või mitte?

Tänulikult vastust oodates

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Mistahes ravimi kasutamise korral on alkoholi kasutamine mittesoovitatav. Kui ravimi infoleht otsest keeldu ei sisalda, siis otsest keeldu ei ole.

Kalle Kurvits