Femiglandin GLA 16.10.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere!

Kuna sellel toidulisandil polnud kaasas peale kasutamisjuhendi ühtegi viidet kõrvaltoimetele, siis paluksin Teie arvamust. Kas see võib tekitada iiveldust? Hakkasin seda kasutama eile ja nüüd tunnen pidevalt, et süda on paha. Kuigi öeldakse vist, et loodustoodetel kõrvalmõjud puuduvad, siis olengi segaduses, millest see on tingitud. Hakkasin seda kasutama naiste PMS puhul. Olen ka võtnud juba nädala Agnucastonit, kuid sellega pole mul probleemi olnud. Äkki kasutan üldse seda Femiglandini liiast, kuna Agnucastonit võtan ka või need ikka pole sarnase toimega?
Tänan

43.a naine

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Tegemist on toidulisandiga.
Mistahes toit, toidulisand, aine või mis iganes ei pruugi kõigile maitsta, sobida, mõjuda ühtemoodi. Kõrvaltoimetest on jutt aga ikka ravimite puhul. On arusaadav, et toidupoestki leiab asju, mis südame pahaks ajavad, apteegist seda enam.

Kalle Kurvits