Ibuprofeen 12.10.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere!

Öelge palun, kui ma kasutan 400 mg Ibumetiini 3x päevas tabeletina(premenstruaalne sündroom), siis kas sama efekt on ka siis, kui ma kasutan pulbreid, kus on ibuprofeen 200 mg, coffeinum 100mg, constituens 80 mg ja 2 pulbrit korraga. Asi nimelt selles, et pulber nagu ärritab magu vähem. Mul on väga tundlik magu aga ilma valuvaigistita ei saa - see vähemalt v6tab valu väiksemaks. Tabletti olen ka proovinud purustada aga see on nii k6va, et rohkem läheb nagu kaotsi ja ka liiga tülikas protseduur.
Ilusat päeva

Kaili

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Ibuprofeeni annus tuleks sama tõesti 2-st pulbrist. Lisatud on aga kofeiini ja see aitab toimet tugevdada, kolmas komponent on toimeta täiteaine (constituens). Aga milleks arutleda, kui aitab, kasutage aga.

Kalle Kurvits