liibido 10.10.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere.
Kas oskate soovitada mingeid ravimeid vms. liibido tõstmiseks? Äkki on olemas mingeid looduslikke preparaate.
Olen noor naine (ja asi pole partneris, vaid minus).

Ette tänades.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Naistel on palju muresid mis libiidot langetavad. Antidepressandid, rahustid, antibeebipillid mõjuvad samuti libiidiole negatiivselt. Ja sellest, et mees lihtsalt tahab, on sel juhul vähe.
Efektiivset ravimit soovitada ei oskagi. Sekspoed ja internet pakuvad mõistagi imevahendeid.
Apteegist võiks küsida VEGA ENERGISER FORMULA CAPS N30
Üks kapsel sisaldab: Damiana 200mg, siberi zenshen 200mg, L-arginiin 25mg, L-arginiin L-tartraat 25mg, L-metioniin 25mg, nikotiinhape 5mg.
Tegemist on toidulisandiga täiskasvanutele, mis tõstab vitaalsust ja vastupidavust ning annab energiat.
Kasutamine: sisse võtta 1-2 kapslit päevas söögi ajal.

Tihtipeale mõjuvad muud asjad palju efektiivsemalt kui tabletid: õige toit ja puhkus, romantiline õhkkond, tähelepanelik partner, erootiline meedia.

Kalle Kurvits