flagyl 29.09.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

menstruatsioon jäi ära 20 päeva, kui algasid siis kestsid 8 päeva....jäi vahele 6 päeva ja nüüd jälle pühsid verised...arst ütles et tsüklihäiretest äkki...sain flayl küünlad, kuna bakteriaalne vaginoos tekkinud aga kas võin neid nüüd veritsemise ajal kasutada?
mure kohe....perearst arvas et äkki oli raseduse katkemine...

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

FLAGYLi ei ole soovitatav raseduse ja rinnaga toitmise ajal kasutada. Seda ohtu ju pole, aga parem oleks ikka arstiga konsulteerida.

Kalle Kurvits