juuste väljalangemise vastu 26.09.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

tere, olen M30. milliseid juuste väljalangemise vastaseid ravimeid soovitaksite? viviscali tabletid kahjuks ei sobi, sest on ülitundlikkus kalale. või on nad kõik samal baasil tehtud?

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Naistele efektiivseid ravimeid soovitada polegi. Ja on kurtjaid, et koos karvakasvuga peas hoogustub see ka mujal.
Retseptita on enamasti samasugused loodutooted. Nende valik täieneb pidevalt ja millele tundlik olete, peate ise proovima.
Kahjuks on vahe sees populaarse Dzintarsi toote platsenta ekstraktiga, seda määriti pähe ja andis hea tulemuse.
Naiste juuste väljalangemine teatud peroodil esineb sageli. Suur roll on siin üldisel tervislikul ja vaimsel seisundil. Ehk kui olete õnnelik, rahulik, kõik on korras, kaob ka probleem.
Kahjuks on arvukad kaubareklaamid kujundamas seisukohti, et ebatervislikke eluviise, vale toitumist jms on võimalik lihsalt mingi toidulisandiga korvata. Oleks see nii.

Kalle Kurvits