haigekassa 08.09.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere!
Olen paari kuu pärast saamas 19a ja õpin tln vanalinna täiskasvanute gymn. vahest on tunnid päeval,vahest õhtul. Seni on mulle haigekassa kaart kehtinud aga mis saab nyyd kui 19saan?ja tööl veel ei käi?õpin 11klassis.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Ei oska öelda.
Kui minu kohta on kirjas, et vastan haigekassa suhete teemal, mõtlen ma kui apteeker muidugi ravimite kompenseerimisest.
Haigekassasse saate ka helistada. Klienditeeninduse üleriigiline lühinumber on 16363.

Kalle Kurvits