mingit ravimit vms. 02.09.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

olen viiekümne aastane naine ja mul on liiga õhukesed juuksed. Hiljuti värvisin pead ja lasin juuksevärvil liiga kaua mõjuda. Nüüd juuksed langevad hulganisti välja. Olen proovinud igasuguseid juuksemaske, palsameid ja šampoone, aga miski ei mõju. Äkki oskaksite soovitada mingit odavamat ja tõhusamat ravimit vms. ?

Ette tänades.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Apteekides on hulgi juuksekasvu soodustavaid vahendeid. Odavad need just ei ole, aga 100 krooni eest saab Hair and Nail care caps, mida paljud kiidavad. Soovitan pöörduda hästivarustatud apteeki ja küsida nõuannet otse proviisorilt letis.

Kalle Kurvits