Coaxil ja maohäired. 02.09.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Olen võtnud coaxili juba 3 kuud,ärevushäirete raviks.Tervis pole paremaks läinud,pigem halvemaks.Viimased 2 kuud on iga päev maovaevused-magu nagu pakitseb ja vaevab.Kas see on pikaajalisest ärevustundest(üks põhjus kindlasti ka selles) või võib ka pidev coaxili tarvitamine maole halvasti mõjuda(1 tabl 3 x päevas,nüüd kästi hommikuti isegi 2 korraga).Kui magu niigi iga päev vaevab,kas coaxili tablett(ja vahel ka xanax lisaks) teeb asja veel hullemaks?Mingit AD aga pean kindlasti edasi sööma,kuna paranemist pole märgata.Peaksin millegagi magu vist rahustama hakkama,aga millega,ei tea,oleks vaja uuringule minna? Mis arvate Teie,tänan vastuse eest!

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Arvan samuti, peaksite uuringule minema.
Mao probleemide leevendamiseks küsige apteegist Zantacit või Ranisani. Väiksemad doosid on retseptita ja aitavad väga hästi. Võin seda kinnitada isiklike kogemuste najal.

Kalle Kurvits