Evra plaastrid. 11.08.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere!
tahaksin teada rohkem evra plaastritest.
Kui tõhusad need on?
Kas neid kasutades alkoholi võib ka tarbida(mõtlen sünnipäevad jm pidustused)?
Palju u maksavad?
Ja kas retsepti saab vaid perearst ja naistearsti käest?Või saab ka suvalise arsti käest(Mõtle perearste ja naitearste,kes pole minu arstid)?

Suur aitähh!

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

EVRA-plaastrid on sama tõhusad kui suukaudsed antibeebipillid.
Normaalset elutegevust need ei sega.
Haigekassa kindlustuse korral maksate 2-tsüklise plaastrikoguse (2 orig) eest 205.80.
Retsepti võib anda suvaline arst. Parem on kui esmakordselt määrab naistearst.
Rohkem infot saate lugeda:
http://www.magnum.ee/cgi-bin/script/raviminfo?kaup=55057

Kalle Kurvits