Prozaci asemel 10.08.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Hiljuti just kusagilt lugesin, et Prozac on meil apteegist kadunud ja selle asemel on samalaadne, ent tunduvalt odavam ravim ilmunud. Oskate äkki öelda, millise ravimiga on tegu ja ilma soodustuseta kui kõrge on selle hind? Aitäh.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Praegu on neid isegi 3: Nycoflox, Flux ja Framex. Kõigil täpselt sama toimeaine mis Prozacil.
Hinnad on odavad, täpselt leiate www.raviminfo.ee kaudu.

Kalle Kurvits