tri-minulet 26.07.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Sooviks teada, kuidas mõjub Tri-Minuleti ühe tsükli tarbimine meesterahvale?Kas on mingeid ohtlike tagajärgi? Nimelt otsustas minu poiss-sõber hakata minuga koos (minu teadmata) rasestumisvastaseid tablette võtma,sain sellest teada siis, kui üks leht oli juba otsas. Rääkisime sellest ja ma soovitasin tal käia tervise kontrollis, kuid ta keeldub. Kui ohtlik selline teguviis on? Kätlin.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Kui on soov saada poiss-sõbrast tüdruk-sõbraks, siis olete õigel teel.

Kalle Kurvits