Muda 27.06.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere!
Kust apteegist saaks osta seda Venemaa kiidetud ravimuda?Ja kas sellega võib üle kogu keha teha kompressi, määrida?

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Kahjuks ei tea mida Venemaal kiidetakse. Mõnes apteegis võib muda leida (Kärdla, Häädemeeste), vaevalt, et see vene oma on.
Huvi muda vastu on kaduvväike. Muidugi kui mingi firma võtab asja käsile, toob maale ja lisab reklaamitoe Prillitoosi mõne professori suu läbi, siis joostakse sellele tormi. Seni seda tehtud pole.

Kalle Kurvits