Rasestumisvastased pillid 16.06.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Millised rasestumisvastased pillid on kõige nõrgema toimega? Kas YARINA?

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Seda teemat ei käsitleta nii. Pillid võivad olla suurema või väiksema hormoonsisaldusega. Hormoonsisalduse vähenemine uuematel pillidel ei põhjusta nende rasestumisvastase toime vähenemist. Millised pillid kellele täpselt sobivad, otsustab arst.

Kalle Kurvits