SOS / Logest 11.06.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tervist!

Mul on kaks küsimust.
Kui võtta ainult 1 SOS tablett, siis kas see üksinda üldse ei mõju? Kas mõjub ainult teisega koos?

Kui ma olen võtnud SOS tablette, siis kas ma tohin järgmise menstruatsiooni ajal hakata kasutama Logest pille?

Ette tänades!

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

No milleks polemiseerida?
Kui on SOS-pill ja tahate kindlat toimet, kasutage nii nagu juhendis on kirjas.
Logesti määrab arst kes ütleb millal ja kuidas alustada. Informeerige teda teistest kasutusel olevatest ravimitest.

Kalle Kurvits