Cordarone ja Etacizin 05.06.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Palun võrrelge neid kahte ravimit.
Cordarone on Prantsuse toode ja haigekassa soodustusega,
Etacizin on Läti toode ja ilma soodustuseta, ning seega kasutajale tunduvalt kallim.
Kas Etcizinil on pikaajalisel kasutamisel mingeid eeliseid (kõrvalmõjud jne...)?
Teid vastu eest ette tänedes
Üks nende rohtude tarvitajatest

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Need on eri toimeainetega ravimid ja nende vastandamisel ei ole mõtet. Seda võib teha mõni teaduslabor, teie lähtuge arsti soovitusest.
Kõik vajalikud kirjeldused on kaasaolevates eestikeelsetes kasutusjuhendites.

Kalle Kurvits