lugesteron 100 31.05.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere! Kuidas peaks jagama ravimi manustamist 24 tunni peale (tegemist IVF-protseduuriga) kui doos peab olema 600 mg. Siiani oli 400 mg ja kaks korda jäid keset tööpäeva. Olen mures, sest rohi voolab välja :(

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Arvan, et 600mg tuleb jagada 3 korra vahel. Ravim on Eestis registeerimata ja meil ametlikku eestikeelset infot ei leia. On vanem materjal mis nii suuri annuseid ei tunnista. Netis leiab arikleid küll, näiteks:
http://jcem.endojournals.org/cgi/content/full/84/9/3135

Kalle Kurvits