mesilasema toitepiim 15.05.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Minu lapsel soovitati kasutada mesilasema toitepiima. Öelge palun, kas seda väärtuslikku ainet sisaldavad ravimid on sama väärtusega, kui naturaalne mesi koos toitepiimaga. Kui ma õieti mäletan, siis mees on suhe 1/100-le. Kui neid ravimeid on mitmeid, siis mis vahe neil on? Tavalise mee söömisega on meil probleeme, paljalt ei taha ja saia peale läheb toitepiimaga mee kogus vist liiga suureks. Ette tänades. Muretsev ema.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Ravimeid nende ainetega ei ole.
Kui peate silmas toidulisandeid, mis sisaldavad mesilasema toitepiima, siis kahtlemata on neil oma mõte. Iseäranis siis kui inimene lihtsalt ei saa/soovi mett niipalju süüa, kui on vaja selles väheses hulgas oleva toitepiima kättesaamiseks. Aga olete sellest ka ise aru saanud ju. Samuti tagab valmisvorm soovitud doseeringu täpsuse ja võite alati olla kindlad, et kvaliteet on ühtlane.

Kalle Kurvits