Gefilus Basic ja Plus 06.05.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere,

Kas 4,5 kuusele võib anda Gefrilus Basicut? Piima suhtes tal allergiat ei ole. On kunsttoidu peal, Hipp1. Kas nendel toodetel on väga suur erinevus? Hinnavahe on peaaegu kahekordne.

Ettetänades!

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Võite anda küll.
Gefilus Basic sisaldab Lactobacillus GG ja on sama toimega nagu Gefilus Plus.
Ei sobi piima suhtes allergilistele inimestele. (Vastavalt valmistusprotsessile sisaldab rohkem piimavalgu jääke kui Gefilus Plus kapslid.)
Kui pole allergiat, pole probleemi.

Kalle Kurvits