Kas tohib koos kasutada? 04.05.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Kasutan vererõhu normaliseerimiseks nolipreli.Kui mul tekib südame kodade paroksüsm, kas ma siis võin võtta sotalexi.Varem kasutasin sotalexi koos reniteciga. Kardioloog asendas reniteci nolipreliga ja jättis sotalexi ära, aga mul on 2 korda jälle tekkinud paroksüsmaalne tahhükardia.
Kas võin hoo tekkimise korral võtta sotalexi?
Tänan vastuse eest!

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

See kõik väljub minu kompetentsi piiridest ja ka mis iganes spetsi omadest, v.a. Teid raviv arst.

Kalle Kurvits