Midagi libiido tõstmiseks naistele? 04.03.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

kas on olemas midagi (nt tabletid, toonik), mis aitaks tõsta libiidot naistel? enne müüdi toodet nimega grinvitalis naistele, mida enam aga saada ei ole. libiido langus on ilmselt tingitud antibeebipillidest. aga mis selle vastu aitaks, kas üldse on rohtu?

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Kui Grinvitals aitas, pole asi kuigi tõsine.
Apteegist küsides leitakse sarnaseid vahendeid teisigi: Vital-Max, Vega Energizer jms.
Tihtipeale mõjuvad muud asjad palju efektiivsemalt kui tabletid: õige toit ja puhkus, romantiline õhkkond, tähelepanelik partner, erootiline meedia.

Kalle Kurvits