Duphalac 23.02.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere

Kannatan pidevalt kõhu kinnisuse käes. Ostsin endale 0,5 l pudeli dupalaci . Kuidas seda võtta, kas vastavalt vajadusele või terve pudel lõpuni ? Peale rohu võtmist on mul süda natuke paha aga see läheb üle. Ei saa aru millest, võib-olla on dupalac natuke liiga magus, võib-olla võtan ma valesti, ilma kuhugi sisse segamata.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Võtta tuleb vastavalt kasutusjuhendile. See on pudeli küljes pakituna etiketi alla. Etiketil on nooled, avage noolte juurest. Kui olete selle kaotanud, lugege siit:
http://legeartis.pegasus.ee/ravimid.php?op=vaata&id=450

Kalle Kurvits