Naistepuna ja humal 17.02.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere!
Kannatan öise unepuuduse all. Uni saabub vastu hommikut. Olen proovinud mitmeid looduslikke preparaate, aga eriti pole aidanud. Natukene ehk leevendanud naistepuna ja humala kapslid. Uinuteid ei saa kasutada nende kõrvalmõjude tõttu.
Küsimus järgmine, kas võib kasutada naistepuna ja humalat koos, st. näiteks võtta naistepuna kapsleid päeval ja õhtul humala tablette enne magamaminekut.

Ette tänades
unetu noor ema

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Ei leia vastuväiteid.

Kalle Kurvits