Nimetused 10.02.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere,

Kas Eesti apteekides on müügil järgmisi aineid sisaldavaid toidulisandeid(või muid):
1.Fucus vesiculosis ( pruunvetikas)
2.Laminaria (merevetikas)
3.Punase jalaka koor (Ulmus rubra).
4.Magusjuur.
Kui on,siis missuguste nimetuste all ja mis on nende hind.

Tänan,R.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Pole tänu väärt, sest toidulisandid ei kuulu minu teemade hulka.
Ise saate otsida www.raviminfo.ee kaudu. Leidke sealt sobiv apteek, sisestage otsingusse nimi/toimeaine ja vajutage enter. Kui soovite otsida nime osa järgi, tehke linnuke aknasse "otsi sisalduvuse järgi".
Sealtsamast saate teada hinnad.

Edu soovides,
Kalle Kurvits