Lacto-7 tablettide söömisest 31.01.05 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere! Küsimus selline, et laupäevast alates võtan Lacto-7 tablette. Ja kogu aeg tänaseni, esmaspäev, on süda paha. Isu eriti ei ole. Kas see võib olla sellega seotud? Ja seda tahtsin ka küsida, et kas ma tarvitan neid õigesti, et 1 hommikul pärast sööki ja 1 õhtul hiljem, enne magama minekut? Palun nõu...

Ette tänades A.K.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Tarvitate õigesti, aga ei pruugi taluda.
Pealegi pole see ravim, mida peate tarvitama. Ärge tarvitage kui on paha ja proovige mõnda teist sarnast toidulisandit, näiteks Fibrolact või Yogurt kapsleid.

Kalle Kurvits