kaalus juurde 06.12.04 / Ravimid

Külastaja küsib:

Niih, tervitused
Mure väike, nimelt.. olen 20 aastane noormees, ning näen kuidagi kõhnake välja. Tahaks natuke juurde võtta. Kuigi ma söön nagu loom ning käin nädalas 1-2 korda jõusaalis, ei ole sellest eriti kasu olnud. Kas viga võib ainevahetuses vms olla.
Et kas on mingeid ravimeid, mis aeglustaks seda protsessi .. või muid imevigureid?
Tänud.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Paljud tüsedad inimesed ei oskaks küll teie seisundit kuidagi halvaks pidada ja õiget rohtu ka pole (ja miks ravida tervet inimest?). Võib ju kasutada Apilaci, see on mesilasema toitepiim. Pidi aitama.
Kui tunnete ennast tervena, pole ilmselt ka arstile asja. Asjaga võiks tegeleda endokrinoloog.

Kalle Kurvits