Litozin 17.11.04 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere, ostsin apteegist endale Litozini (uus Nycomedi ravim) ja loen kasutusjuhendist, et on mingi uus raviaine GOPO sees. Kas on täpsemaid andmeid selle omaduste kohta, kõrvaltoimed ja muu. Olen üldiselt väga tundlik, kas tohin ikka seda nii suures koguses tarvitada nagu juhend ette näeb?

Ette tänades, Linda

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

100% looduslik vahend Litozin on toidulisand, mis on valmistatud spetsiaalselt aretatud kibuvitsast.
Preparaadi põhikomponendiks on kibuvits, mida on kuivatatud erilisel, madalal temperatuuril. Litozini toime on põletikuvastane, valuvaigistav ja liigeste jäikust vähendav. Enamus Litozini tarvitajatest mujal maailmas on saanud oma liigesvaevustele leevendust. See on võimaldanud neil loobuda valuvaigistite tarvitamisest olulisel määral ning isegi kaotanud vajaduse operatsiooni järele.

Üks tablett sisaldab 500 mg kliiniliselt tõestatud toimega ja patenteeritud toimeaine GOPO® sisaldusega kibuvitsamarjade pulbrit.

GOPO on lahti seletatud Nycomedi poolt meditsiiniinimestele (arstid ja apteekrid) avaldatud materjalides:
GOPO on kibuvitsast (Rosa canina) eraldatud ja LitoZinis kasutatava patenteeritud toimeaine registreeritud nimetus. Toime GOPO-le annab aktiivne keemiline ühend 'mono ja diglütserooli glükosiid'. See vastutab põletikuvastase ja antioksüdantse toime eest.

LitoZin vähendab liigesejäikust, leevendab liigesvalu, parandab liigeste liikuvust ja igapäevaste toimingute sooritusvõimet.
LitoZin on ohutu ja pikaajaliselt kasutatav preparaat, millel puuduvad kõrvaltoimed ja mida võib kasutada koos teiste ravimitega

Parima toimeefekti saamiseks tuleks tarvitada karbil oleva juhendi kohaselt.

Kalle Kurvits