imovin nr 229 08.11.04 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere!
Mida kujutab enesest Imovin nr. 229?
Vastab see tõele, et sellest on abi suitsetamisest loobumisel?

Ette tänades.
Lugupidamisega

Eha

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Tegemist on uue alternatiivmeditsiini meetodiga, tõelise vene imega, mille leiutaja on 40-aastase kogemusega akadeemik Grigorjev ja mille kirjeldus sisaldab järgmisi märksõnu: bioväljad, energoinformatiivne ravi, torsioonvoolud, püramiid, organismi elektromagneetiline karkass jms.

Imovinid, 45 nummerdatud toodet 3 seerias (pronksseeria, hõbeseeria ja kuldseeriat), saadakse melissi ja salveid sisaldavate tablettide töötlemisel spetsiaalse aparaadi, energoinformatsioonilise generaatoriga, mis sisestab neisse tablettidesse vastavad torsioonvoolud, et korrigeerida vastavad haiguse poolt rikutud bioväljad.

Otse loomulikult aitavad need imeravimid kõikide haiguste vastu, igale murele on oma Imovin nr ...
Ka kliinilised katsetused, mille kirjeldus hõlmab internetis terve lehekülje, kinnitavad Imovini kõrget efektiivsust.

Venekeelse jutu leiab aadressidelt:
http://noviy-kamelot.chat.ru/imovin.htm
http://www.noviykamelot.ru/results/imovin.html
Toodab neid vene firma Novõi Kamelot, Eesti apteekides ei ole.

Kalle Kurvits