lehmaudara kreem 29.10.04 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere,

kuulsin lehmaudara kreemist, aga ei leia selle kohta mingisugust infot. Lehmaudara kreem pidi naha pringiks tegema. Kas see vastab tõele? Mida antud kreem täpsemalt endast kujutab? Mis on selle ametlik nimetus?
tänades
uudishimulik

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Lehma udara raviks mõeldud salv on Helosan. Kui mõtlete seda. Kui mitte, siis ei tea, sest olen lubanud vastata küsimustele järgmistel teemadel: ravimid, ravimite toimed, kõrvaltoimed, nende liikumine, hankimine, seadused sellel alal, soodustuste kord, haigekassa suhted, koduapteek jne.

Kalle Kurvits