valuvaigisti nõrk palavik 05.10.04 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere minul on selline küsimus ostsin apteegist paramaxi(rapid 500 mg),kuna oli kohutav pea valu,aga nüüd on mul väike palavik(37-37,5) ja kurk on kuidagi imelik kuiv ja kipitab.Aga ma olen 4kuud rase ja ma ei tea kas ma tohin seda ravimit üldse kasutada.ja haige ei taha ma ka olla kuna olen ju rase.mida teie soovitaxite,et saada lahti palavikust ja sellest,et kurk oleks korras????ette tänades...

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Paramax rapidi võib rase kasutada soovitatud annuses. Seda ei varja Teie eest kasutusjuhend, mis on karbi sees, sulas eesti keeles ja mõeldud lugemiseks just teile.

Kalle Kurvits