rasedusvastased vahendid 18.08.04 / Ravimid

Külastaja küsib:

Kas on olemas mingid uue põlvkonna tabletid, mis ei tekitaks nii tohutult tselluliidi?
Olen kasutanud Harmonetit ja Evrat - lisandus 8 kg, üle keha olen tselluliidi täis, isegi kätel ja tekkis ka higistamisega probleem.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Antibeebipille tarvitavad miljonid naised. Ei usu, et kõik kannatavad ülekaalu ja tselluliidi all.
Milline neist teile paremini sobib, määrab arst. Ehk loobute üldse nendest pillidest muude vahendite (spiraal, Pharmatex, kondoom) kasuks, et näha kas kaob liigne kaal ja tselluliit?

Kalle Kurvits