Xanaxi môju lapsele. 10.06.04 / Ravimid

Külastaja küsib:

Millised tagajärjed vôivad tulla lapsel, kui imetav ema vôtab "Xanax" tablette? Tänan vastamast!

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Xanax eritub rinnapiima. Selle kasutamise jooksul ei ole emadel rinnaga toitmine lubatud.
Lapsel avalduvad sama toimed mis teil. Seega saab ta ravi mida ei vaja. Xanaxi ohutust ja efektiivsust ei ole hinnatud, kui patsientideks on alla 18 a. lapsed.

Kalle Kurvits