nikotiiniplaastrid 27.05.04 / Ravimid

Külastaja küsib:

tere sooviksin teada kas 15 aastane võib kasutada nikotiiniplaastreid ja kas 15 aastasele neid üldse müüakse ja kui palju need maksta võiksid

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Vanusepiiranguid Nicorettel pole tõesti.
Hind sõltub annustest. On 3 annuses plaastreid ja 2 annuses närimiskummit. Tavaliselt alustatakse kangemast ja minnakse üle lahjematele.
Leidke www.raviminfo.ee kaudu sobiva apteegi hinnakirjast hinnad. Otsingus kirjutage nimetuse reale nicorette (või nico). Avanevas valikus nimetusel klikkides saab lugeda ka infot.
Nicotiini enda toime nendes annustes ei ole kaugeltki nii ohtlik kui suitsus-tõrvas sisalduvate arvukate põlemisproduktide oma.

Kalle Kurvits