rasedus ja ravimteed 08.05.04 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere,
Olen kaheksandat nädalat rase, kuid kuna mul on probleeme nii neerude kui põiega, siis olen vahetpidamata joonud peterselli ja kortslehe teed ning vahest ka põietee segusid.
Kas see võib kuidagi halvasti mõjuda lootele ja kas ma tohin neid edasi juua või võiks mingit muud teed nende asemel juua?
Ette tänades,
Mari

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Ka taimeteedega tuleb olla raseduse ajal ettevaatlik ja enne konsulteerida arstiga kes jälgib rasedust.

Kalle Kurvits