Betaloc ZOK 22.04.04 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere,
Kasutan seda ravimit 50 mg.hommikuti. Kahjuks saab ravim otsa 4-päeva enne Eestisse saabumist. On olemas Propra-ratiopharm 40. Kas võin asendada ja millises doosis?

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Need on eri ravimid eri toimeainete, tugevuse, toime kestuse jm. kasutajale oluliste omadustega. Asendus on võimalik kui selle määrab arst.
Eestis on vabalt saada ka Betaloc Zok. Retsept peab olema.

Kalle Kurvits