tere/ Bio-Slim 21.04.04 / Ravimid

Külastaja küsib:

tere ma sain eiole endale ühe ajakirja ja seal on igasususeid asju kuidas kaalust alllavõtta. ja siis selline asi nagu Bio-Slim. kui vanad seda võivad kasutada sest ma tahaksin jube kiirest peeneks saada eriti suve hooajaks ja juba kevadel võiks tulemusi näha.selle ajakirja nimi on Sinu tervis.kas ma saaksin seda kasutada kui ma olen 13. saan 14

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tootja info:

Bio-Slim

Ravimvorm ja koostis. Üks kaetud tablett sisaldab:
300 mg Garcinia Cambogia koore ekstrakt
50 mg l-karnitiini
10 mg koensüüm Q10 (ubidekarenooni)
30 mcg kroomi
Abiained. Mikrokristalne tselluloos (E460), maltodekstriin, trikaltsiumfosfaat (E431), magneesiumstearaat (E470b), hüpromelloos (E464), talk (E553b), riboflaviin (E101), titaandioksiid (värvaine) (E171).
Suhkru ja gluteenivabad tabletid. Sobivad taimetoitlastele.
Annustamine. 1 tablett 3 korda päevas 30 minutit enne sööki piisava koguse veega või 3 tabletti hommikul koos hommikusöögiga või vastavalt arsti korraldusele.
Kasutamine. Bio-Slim toidulisand koosneb neljast aktiivsest komponendist. Garcinia Cambogia juure ekstrakti aktiivne toimeaine HCA (hüdroksüsidrunhape) vähendab süsivesikute üleviimist rasvaks. Samaaegselt Garcinia Cambogia ekstraktis sisalduvad kiudained korrastavad seedimist ja annavad toidule mahtu, vähendades nii vajamineva toidu kogust. L-karnitiin kiirendab organismi normaalset rasvhapete metabolismi. Kroom on vajalik aine organismi veresuhkru taseme stabiliseerimiseks ja tema kasutamisega saab vähendada organismi suhkruvajadust. Koensüüm Q10 asendab osa energiast, mis jääb puudu dieedi pidamisel toiduga saadava energia arvelt (suhkur ja rasvad). Tulemusena taastab Q10 osaliselt vajaliku energiataseme organismis.
Kui kaua ma peaksin toodet tarvitama? Bio-Slim toime avaldub pärast ühekuulist kasutamist, kui kasutada seda soovitatud annustes. Bio-Slim toime on efektiivsem, kui pidada samal ajal dieeti ja suurendada füüsilist aktiivsust. Kasutage preparaati kuni soovitud kaalulangus on saavutatud.
Kas ma võin kasutada Bio-Slim`i koos teiste toodetega? Bio-Slim on sobiv kasutamiseks eraldi või toime tõhustamiseks koos tootega Bio-C.L.A.1000. Bio-Slim võib kasutada ka koos teiste Bio-sarja toodetega.
Rasedus ja imetamine. Enne kasutamist raseduse ja imetamise perioodil konsulteerida arstiga.
Kõrvaltoimed. Harvadel juhtudel on esinenud iiveldust või gastrointestinaalseid gaase, seda juhtudel, kui kogu päevane annus on võetud sisse hommikul.
Hoiatused. Alanenud neerufunktsiooniga isikud peaksid kasutama kroomi sisaldavaid toidulisandeid vaid pärast arstiga konsulteerimist. Diabeetikutel võib pikaaegsel kasutamisel muutuda insuliinivajadus. Veresuhkrutaset peaks kontrollima pärast kroomi toidulisandi esimese nädala järgset kasutamist.

Kalle Kurvits