rahustid 16.04.04 / Ravimid

Külastaja küsib:

Milliseid rahusteid saab apteegist osta ilma retseptita? Milline on nende mõju ja kõrvaltoime? Milliseid looduslikke rahusteid on müügil?

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Ilma retseptita saab osta taimseid rahusteid. Taimsed rahustid on kõik looduslikud. Mõju on kergelt rahustav ja kasutatakse kergete rahustitena. Kõrvaltoimeid ei ole enamasti.
Tutvuge taimse ja väga loodusliku rahusti Pronervon infoga aadressil:
http://www.magnum.ee/cgi-bin/script/raviminfo?kaup=13771

Kalle Kurvits