antidepressandid ja rasestumine 12.04.04 / Ravimid

Külastaja küsib:

Austatud hr Kurvits,
Sooviksin teada,kas antidepressantide võtmine m6jutab mehe sperma kvaliteeti. Soovin mehega, kes kasutab Cipralexi ja Paroxetini, last saada. Kas on nende ravimite tõttu mingeid riske?

Ette tänades,
Meril

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Ravimiinfo põhjal ei saa seda väita. Parem nõuandja oleks aga meestearst dr. Punab, kes vastab siinsamas kliinik.ee-s.

Kalle Kurvits