Võtta kaalus juurde 27.07.01 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere,

Olen natuke kõhna.Kiire ja närvilise elu ja töö juures kaotan kilosid

väga kiiresti(imelik organism).Söögi isu on hea kuid juurde eriti ei tule.

Palun soovitage mingisuguse kaasegse ravimi(vitamiini v.m.s) ilma erilise kõrvaltoimeta,mis stimuleeriks kehakaalu.

Ette tänades,

Andres P.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere

Oleks minul ja paljudel-paljudel teistel inimestel Teie mure.

Tundub, et Teie ainevahetus on liiga kiire. Kui leiate selle probleemi olevat meditsiinilise, pöörduge endokrinoloogi vastuvõtule. Kiiret ainevahetust tingib türoksiini ületootmine. Türoksiin on kilpnäärme hormoon ja ravimitega on võimalik selle tootmist pärssida.

Toidu kalorsuse tõstmise kõrval on saadud abi mesilasema toitepiima, Royal Jelly't sisaldavatest vahenditest. Tallinna FT Apilak on ehk kõige lihtsam näide.

Kõige rammusam toiduaine on halvaa. Targemat nõu hetkel ei oska anda.

Kalle Kurvits