vaskuliit 07.03.04 / Ravimid

Külastaja küsib:

lapsel diagnoositi vaskuliit, oleme nüüd sellest peaaegu vist paranenud, mõnel õhtul veel ilmub mõni täpike jalgadele, Ravimiks oli vaid claritine kuna proovid olid ja jäid korda. Võtame rauamikstuuri kuna raua sisaldus on tal madal. Andsin talle enne haigust nädalas mõned korrad kalaõli kuid nüüd ei tea kas seda võib anda edasi või ei. Kas ka koos b vitamiiniga (pole veel talle andnud kuid soovitati) Kaua läheb et ma ei peaks muret tundma kas laps on päris terve või ei. (laps sai just 6 aastaseks)

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Kahjuks on vist isegi arstil võimatu interneti teel tuvastada haige paranemist. Pole ju vaskuliit nohu, et võiks loota paranemist 7 päevaga, sõltumata tehtud ravist.
Tuleb uuesti külastada lapse raviarsti , et saada vastus sellele küsimusele.

Edu soovides,
Kalle Kurvits