Singulair 11.02.04 / Ravimid

Külastaja küsib:

Kui suur on Singulairi soodustus astmadiagnoosiga 3a lapsel? Perearst kirjutas selle välja 75% soodustusega, hiljem teatas, et on 50%.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Jah, selline soodustus 75% on ka olemas, aga jõustub alles hinnakokkuleppe sõlmimisel. Seda ei ole ravimi tootja ja Sotsiaalministeeriumi vahel kahjuks saavutatud. Seega täna kehtib 50%.

Edu soovides,
Kalle Kurvits