Armi ravi kreem 01.07.01 / Ravimid

Külastaja küsib:

Olen nädal aega kasutanud Contratubeksi kreemi ja mulle tundub, et ta ajab mu armi sügelema ja kihelema. Kas see tähendab , et ma ei tohi teda edasi kasutada või kaob kihelus aja jooksul ära. Või on olemas mõni teine sama toimega kreem?

Aitäh vastuse eest.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Contractubex peaks mõjuma ka sügelust leevendavana. Võib-olla on teil ülitundlikkus. Siis ei peaks kasutama. On aga võimalik arvata, et väike kihelus kaasneb toimega, ravim sisaldab sibulaekstrakti. Tuleb teha endal otsus loodeteva toime ja kardetava ülitundlikkuse vahel. Miskit erilist kahju ei tohiks Contractubex siiski tekitada.

Sarnaseid tooteid leiab apteegikosmeetika hulgas, enamasti küll venitusarmide vastaste geelidena.

Kalle Kurvits