Ravimi tellimine 29.01.04 / Ravimid

Külastaja küsib:

Tere! Soovin osta ravimit, mida Eestis enam ravimite nimekirjas ei ole (Clotam). Tean, et kui arst teeb taotluse ravimiametile, siis on see võimalik. Kui ma nüüd võtan arsti käest taotluse ja retsepti ning tulen nendega apteeki, siis kui kaua umbes võtab ravimi saabumine aega.
Terje.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Ravimiamet rahuldab taotluse kohe. Siiani on lubanud ravimit tuua Tamro ja Magnum. Kummalgi ei ole see tänaseni veel õnnestunud, ehkki esimestest taotlustest on möödas juba kuu. Kardan, et firmad koguvad neid teatud koguse enne kokku, sest ravimiamet ei luba puhvervarusid tuua, vaid iga konkreetse patsiendi jaoks tuleb importida eraldi ja see teeb hinna väga kalliks. Loodame parimat. Apteek ei viivita Teie taotluste edastamisega.

Edu soovides,
Kalle Kurvits