Raviküünlad 21.06.01 / Ravimid

Külastaja küsib:

Lp Kalle Kurvits

Olen meesterahvas(40). Viibisin uroloogi juures eesnäärme muredega.

Arsti sõnutsi oli tegemist (kerge) põletikuga. Määras mulle ravimküünlad,mis

sisaldavad diklofenaki. Minu teada tarvitatakse seda radikuliidi puhul. Ka

juhend pakendis ei sisaldanud midagi rohu veelgi laialdasema kasutuse kohta.

Tahtsin Teilt küsida - ka nimetatud rohtu kasutatakse ka muude põletike

puhul. Antud juhul prostatiidi puhul.

Ette tänades

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere

Diclofenac on põletikuvastane, valuvaigistav ja palavikkualandav ravim. Toime põhineb prostaglandiinide sünteesi pärssimisel. Prostaglandiine toodab eesnääre, ilmselt sobib diclofenac teie arsti poolt määratud raviskeemi mitmel põhjusel.

Kalle Kurvits