UNETU 12.01.04 / Ravimid

Külastaja küsib:

Kas apteegis on mingeid rahusteid või unerohtu ka ilma retseptita saada?

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Jah, taimsed rahustid, mis sisaldavad palderjani, kannatuslille, melissi, humalat, naistepuna, piparmünti jpm.
Näiteks UNISIN. Koostises on humal, kannatuslill,meliss. Või VALERIAN PLUS KAPSLID N30, koostises palderjan, kannatuslill, kaltsium, magneesium, fosfor. Vahend maandab stressi, närvipinget, ärritavust, leevendab stressist tulenevat lihaspinget, sobib unetuse korral ja toimib rahustavalt kogu organismile. Võetakse sisse 1 kapsel päevas veega.

Tugevat tervist,
Kalle Kurvits