mis preparaat see on ???? 12.01.04 / Ravimid

Külastaja küsib:

caffeine, citrus aurantium,tyrosine,sida cordifolia,cayenne pepper, LPC, white willow, tirotricol , B - 5, chromiumpolycotinate, gymnema sylvestre - mis aine või preparaadi need kokku moodustavad ?
Tuttav väidab, et sellise kooslusega oli tema preparaat, millega ta alandas oma kaalu ja see jäi püsima . eestis ei pidavat seda olema.

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Ei tea tõesti, ilm lai ja suur. Ravimi leiaks kataloogidest või internetist üles kui teaks toimeainet, siin on neid aga kümneid. Preparaadiks kutsume siiski ravimit, seda see ... kindlasti ei ole. Kui kusagilt taolist imeasja Eestis leiab, siis vahel Sedeliuudistest ja loomulikult on sellisel asjal fantastiline toime, kilod lausa kukuvad küljest (tundidega!), söömisharjumusi muutmata, ja see on püsiv mõistagi....

Kainet meelt soovides,
Kalle Kurvits