alkoholi mõju 08.12.03 / Ravimid

Külastaja küsib:

seda et kas on olemas niukesi tablette või kapsleid mis vähendavad alkoholi mõju kui on saaksite elda tablettide nime ja hinna

Arst vastas:

Kalle Kurvits

dr Kalle Kurvits

Proviisor

Tartu Uus Apteek

Tere,

Tegemist on ainult retsepti alusel väljastatava ravimiga REVIA.
28 tabletise pakendi hind on 1340.20. Haigekassa soodustust ei anna.
Ravimi toimeaine (naltreksoon) blokeerib opiaadiretseptorid ajus. Kasutamisel on hulgaliselt kõrvaltoimeid ja vastunäidustusi. Täielik info:
http://legeartis.pegasus.ee/ravimid.php?op=vaata&id=1221

Soovitan pöörduda arsti poole.

Tugevat tervist,
Kalle Kurvits